Держфінінспектори під час ревізії Пирятинської центральної районної лікарні виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 180 тис. грн.

Версія для друку

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області - Лубенської об'єднаної державної фінансової інспекції- під час ревізії Пирятинської центральної районної лікарні виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 184,2 тис. грн. Контрольним заходом охоплений період діяльності медичного закладу з 01.05.2011 по 01.09.2013.

Порушення фінансової дисципліни стали через покриття за рахунок коштів лікарні витрат сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг, завищених витратах на оплату праці та зайве перерахування внесків до державних цільових фондів тощо.

Зокрема, встановлено бюджетні правопорушення при складанні звіту про виконання бюджету на загальну суму 96,6 тис. грн. внаслідок неперерахування в дохід бюджету коштів, отриманих від відчуження майна територіальної громади, відшкодованих незаконних витрат по незаконно виплаченій заробітній платі та відповідних нарахувань до фондів, а також недоотримання медичним закладом коштів спеціального фонду внаслідок не відображення в обліку та неотримання орендної плати від орендарів за оформленими договірними відносинами.

Встановлені фінансові порушення під час ревізії частково усунуто.

За допущені порушення на 14 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати контрольного заходу поінформовано правоохоронні органи району та Пирятинську районну державну адміністрацію.

                                                                                 Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                               в Полтавській області

угору ↑