Держфінінспектори встановили порушення фінансової дисципліни у Ланнівському госпрозрахунковому сільському комунальному підприємстві

Версія для друку

У результаті проведеної ревізії Ланнівського госпрозрахункового сільського комунального підприємства працівники Держфінінспекції в Полтавській області встановили фінансових порушень, що призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів, на суму 185 тис. грн.

Контролю піддано період з 01.01.2011 по 31.07.2013 року.

Зокрема, зафіксовано 116,9 тис. грн нецільового використання бюджетних коштів, яке виникло внаслідок використання коштів місцевого бюджету, виділених  на цілі, що не відповідають напрямам їх використання  визначеним у паспорті бюджетної програми, а саме: на оплату Карлівській філії ПАТ „Полтаваобленерго” вартості спожитої  електроенергії,  використаної на на видобуток та транспортування води до юридичних та фізичних осіб, та освітлення адміністративних приміщень.

Крім того, встановлено  недоотримання підприємством власних доходів в сумі понад 45 тис. грн. Причиною цього стало надання послуг з водопостачання та водовідведення юридичним особам та населенню на безоплатній основі; не нарахування орендної плати за передане в оренду майно та нарахування орендної плати по укладених договорах оренди без місячного коригування розміру орендної плати на індекс інфляції тощо. 

Встановлені порушення частково усунуто.

За результатами ревізії директор та колишній головний бухгалтер підконтрольного об’єкту притягнуті до адміністративної відповідальності, на шістьох посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку Ланнівського госпрозрахункового сільського комунального підприємства, відкритого в органах Державної казначейської служби України.

 

                                                                                 Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                               в Полтавській області

угору ↑