Діє «гаряча» телефонна лінія відділення НСПП

11 листопада 2013 р.

Відділення Національної служби посередництва і примирення чекає дзвінків на «гарячу» телефонну лінію за номером (0532)7-37-24.

Діючи в межах повноважень, відділення НСПП надає сторонам соціально - трудових відносин правову допомогу з питань щодо вирішення конфліктних ситуацій відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», надає консультації і роз'яснення відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», проводить прийом громадян.

На запитання в режимі «гарячої» телефонної лінії відповідатимуть:

Атаманюк Оксана Анатоліївна - заступник начальника - завідувач сектора правового забезпечення відділення НСПП в Полтавській області;

Кротова Олена Григорівна - головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в Полтавській області.

Також  відділення НСПП запрошує суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців отримати консультації щодо формування пакету документів для проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

Прийом громадян проводиться постійно у робочий час

понеділок-четвер 8:00 – 12:00, 12:45 – 17:00;

п'ятниця 8:00 – 12:00, 12:45 -15:45

за  адресою: м. Полтава, провулок Шкільний,4, e-mail: nspp.pol@meta.ua.