Дії регіонального відділення ФДМУ по Полтавській області запобігли загрозі рейдерського захвату державного майна

Версія для друку

Завдяки тісній співпраці працівників регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області та Прокуратури Київського району м. Полтави вдалося скасувати шахрайські рішення Державного реєстратора, які створювали загрозу рейдерського захвату Державного майна на 11,5 млн. грн., що перебуває в управлінні Міністерства оборони України. Дії Державного реєстратора, які мали за мету цілеспрямовану спробу заволодіти державною власністю (чотириповерхова будівля в центрі міста Полтава), визнані судом протиправними.

Це стало можливим завдяки оперативному реагуванню органів прокуратури на клопотання регіонального відділення щодо виявлених в результаті перевірок (обстежень) фактів використання сторонніми особами державного майна — приміщень будівлі, що розміщена в центрі міста.

Регіональне відділення, як державний орган, що в межах своїх повноважень здійснює державну політику у сфері управління державним майном, здійснює заходи щодо зупинення вчинюваних протиправних дій по відношенню до об’єкта державної власності.

На сьогоднішній день, з метою протидії зухвалим рейдерським нападам, та з метою зупинення цілеспрямованої спроби заволодіти державною власністю, за заявою регіонального відділення Прокуратурою Київського району м. Полтави перевіряється законність користування сторонніми особами приміщеннями вищезазначеної державної будівлі, з метою забезпечення її збереження за державою та можливості використання згідно до вимог законодавства.

угору ↑