ДО УВАГИ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ПОЛТАВЩИНИ !

Версія для друку

В липні - серпні 2018 року, за ініціативи голови полтавської облдержадміністрації Валерія Головка у рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки відбувся обласний конкурс «Кращі товари Полтавщини». Мета конкурсу: популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, а найголовніше – щоб жителі Полтавської області та всієї України знали, що товари, які вироблені на Полтавщині – якісні, корисні та кращі за аналоги.

Протягом липня представники малого та середнього підприємництва області мали змогу безкоштовно подати заявку на участь у конкурсі та представити перед журі свою продукцію.

Понад 50 підприємств Полтавщини подали свої заявки на участь.

Окрема категорія учасників – майстри народний промислів, які своїми витворами мистецтва зміцнюють та зберігають національне надбання, поширюють традиції Полтавщини та примножують її історичну скарбницю. Конкурсне журі не змогло визначити кращий, адже всі витвори мистецтва різні за жанром, займають свою персональну нішу та абсолютно безцінні.

За результатами проведених досліджень та експертних оцінок, підприємства-учасники, ввійшли до двомовного каталогу «Кращі товаровиробники Полтавщини», який в подальшому каталог буде розповсюдженого через торгово-економічні місії та офіційні представництва України закордоном з метою розширення географії експорту.

 

 

ДолученняРозмір
konkyrs_dodatok1.docx92.07 КБ
perelik_dokumentiv.docx91.47 КБ
polozhennya_pro_konkurs.doc132.5 КБ
угору ↑