ДО УВАГИ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ПОЛТАВЩИНИ !

Версія для друку

Кращі товари Полтавщини: #споживайякісне #купуйполтавське

 

Обласний конкурс «Кращі товари Полтавщини» - ініціатива керівництва облдержадміністрації, яка проводиться в області з 2018 року.

Враховуючи, що конкурс є заходом Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки, він ставить за мету популяризацію місцевих торгових марок, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними товарами, виробленими на Полтавщині, а отже підтримку товаровиробників з числа МСП.

Організатор конкурсу: Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

Протягом конкурсного періоду Департамент приймає заявки на участь від суб’єкти господарської діяльності всіх форм власності, які провадять свою діяльність на території Полтавської області. Конкурс передбачає учасників 2 категорій: виробники харчових продуктів та майстри народних промислів.

За результатами конкурсу проводяться централізовані масові заходи у форматі ярмарок-продажів, які націлені на представлення Широкому загалу продукцію кращих товаровиробників регіону, яка полюбилась своїм споживачам за якість, смак та привабливість (зокрема захід 2019 року - https://bit.ly/2U8Jbor)

Також до уваги гостей та мешканців області витвори майстрів народних промислів, які роблять Полтавщину впізнаваною, автентичною та вишуканою туристичною перлиною України.

Продукція, яка за результатами конкурсного відбору буде визнана кращою, отримає місце на тематичних експозиційних банерах та стендах, розміщена на відповідних офіційних Інтернет-ресурсах.

Щорічно за результатами проведення конкурсу формується промоційний двомовний каталог «Кращі виробники Полтавщини».

 

До Вашої уваги представлено каталог «Кращі товаровиробники Полтавщини» - 2019

 

Каталог буде розповсюджено під час офіційних іміджевих заходів обласного рівня, робочих зустрічей керівництва області з представниками торгово-економічних місій та розповсюджено через мережу дипломатичних установ України, акредитованих за кордоном. Все це дозволить якісно представити продукцію виробників Полтавщини на внутрішньому ринку з подальшою перспективою просування на міжнародні ринки.

 

 

 

ДолученняРозмір
konkyrs_dodatok1.docx92.07 КБ
perelik_dokumentiv.docx91.47 КБ
polozhennya_pro_konkurs.doc132.5 КБ
угору ↑

27.08.2019