Експорт м’ясної продукції до Республіки Ірак

Версія для друку

Експорт м’ясної продукції до Республіки Ірак.

 

З 31.01.2017 року Іракська сторона запроваджує новий порядок ввезення на територію країни м’яса свійської птиці та червоного м’яса.

         Згідно з нововведеннями, іноземні підприємства мають подати заявку до Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак. Крім того, вони мають забезпечити відвідання господарства іракськими експертами у складі представників Міністерства сільського господарства та аграрної реформи, Міністерства охорони здоров’я, контролюючого органу при офісі Прем’єр – міністра Республіки Ірак. При цьому, витрати покладаються на потенційного експорта. Після інспекції підприємства іракськими спеціалістами надається безстроковий дозвіл на експорт м’яса на територію Іраку.

         Заявки на експорт м’яса до Республіки Ірак подаються у вигляді листа (англійською або арабською мовою) на адресу Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи Республіки Ірак через Посольство Республіки Ірак в Україні (e-mail: econiraq@gmail.com). У листі зазначається загальна інформація про підприємство, вказуються контакти для зворотного зв’язку (електронна пошта, телефон), додається копія ветеринарного сертифікату (слово OFFAL прибрати) та характеристики продукції.

         Робочі контакти Посольства України в Республіці Ірак:

  • Номер Посольства – (00-964-790) 416-71-52;

  • Тимчасовий Повірений у справах України в Республіці Ірак Кузаков Олександр Олександрович – (00-964-782) 302-90-89.

  • Електронна адреса Посрльства – emb_iq@mfa.gov.ua.

угору ↑