Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 21, за період з 01.03.2011 по 01.10.2013, встановили порушення фінансової дисципліни на 184,6

Порушення стали можливі через списання школою - інтернатом коштів на видатки з порушенням встановленого порядку; покриття за рахунок коштів загального фонду видатків на придбання продуктів харчування, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду (без відновлення видатків загального фонду);  завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, завищення витрат на оплату праці тощо.

Під час ревізії встановлені порушення  частково усунуто.

За результатами контрольного заходу 12 працівників закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, а також Держфінінспекцією прийнято рішення про зупинення школі - інтернату операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Кременчука,  департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації  та управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області