Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили усунення порушень і Відділі освіти Гребінківської РДА на 219 тис. грн

Версія для друку

 

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської районної державної адміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 221 тис. грн.

Так, через використання підконтрольним об’єктом в поточному бюджетному періоді коштів, утриманих із заробітної плати працівників, як коригування витрат на оплату праці, нарахованих у минулих бюджетних періодах, загальний фонд районного бюджету недоотримав понад 44 тис.грн.

Окрім того, внаслідок не виконання контрагентами умов договорів та невідображення в обліку заборгованості за використання суб’єктами господарювання земельних ділянок та за оренду приміщень, Відділ освіти, молоді та спорту недоотримав майже 65 тис.грн.

Також, під час ревізії встановлено факти списання загальноосвітніми закладами Гребінківського району продуктів харчування понад затверджені норми, чим завдано збитків районному бюджету на суму 22 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 25  посадових осіб  Відділу освіти, молоді та спорту притягнуто до адміністративної відповідальності. Також до установи застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених порушень на суму 219 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано Гребінківську районну державну адміністрацію та Лубенську місцеву прокуратуру Полтавської області.

  Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                    в Полтавській області

угору ↑