Фахвці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Машівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№9) встановили порушення фінансової дисципліни на суму понад 2,5 млн грн.

Зокрема, виправна колонія недоотримала доходів до спеціального фонду на суму понад 2,4 млн грн за послуги, які надаються на платній основі.

Також, фінінспектори зафіксували завищення вартості виконаних робіт з поточного ремонту на суму 35,7 тис. грн.

З-поміж інших фінансових порушень працівники інспекції виявили: недоотримання орендної плати; порушення в оплаті праці; зайву сплату соціального внеску; тощо.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 7 осіб виправної колонії притягнуто до адміністративної відповідальності. Також до установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії направлені на розгляд правоохоронним органам.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області