Фінансова підтримка проектів інститутів громадянського суспільства

У 2017 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2017 році.

Термін подання документів на конкурс продовжено до 16 листопада 2016 року включно

Протокол засідання конкурсної комісії від 31 березня 2017 року

Протокол засідання конкурсної комісії від 05 квітня 2017 року

Протокол засідання конкурсної комісії від 20 квітня 2017 року
(переглянути відеозапис публічного захисту: перша частинадруга частина)

Протокол засідання конкурсної комісії від 27 квітня 2017року

Проекти-переможці

1. «Майстерня відповідального українця» (ГО «Полтавське православне молодіжне братство»)
  2. «Енергобезпека — запорука сталого розвитку Полтавщини» (ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»)
  3. «Відкрите суспільство» (Благодійна організація «Світло надії»)
  4. «Знати, щоб діяти» (Полтавський обласний осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»)
  5. «Військова служба за контрактом» (Полтавське обласне відділення Українського фонду культури)
  6. «Літературно-краєзнавчі маршрути “Земляки”» (Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України)

У 2016 році

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році.

Конкурс оголошено на виконання пункту 1.3.1 Напрямів діяльності та заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки.

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році

Приймання документів на конкурс проектів інститутів громадського суспільства продовжено

Перше засідання конкурсної комісії відбулося 11 серпня 2016 р.

Друге засідання конкурсної комісії відбулося 17 серпня 2016 р.

Третє засідання конкурсної комісії відбулося 25 серпня 2016 р. (переглянути відео)

Визначено переможців конкурсу проектів громадських організацій

Із переможцями конкурсу проектів громадських організацій укладено угоду на їх реалізацію

Звіти ІГС до реалізації проектів-переможців