Фінансові інспектори виявили порушення в Решетилівській райдержадміністрації

Версія для друку

Порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 128,9 тис. грн виявили фахівці Державної фінансової інспекції Полтавської області під час ревізії Решетилівської районної державної адміністрації.

Контролю підданий період діяльності райдержадміністраціії за ІІ півріччя 2010 року, 2011 – 2012 роки та І півріччя 2013 року. 

Зокрема виявлено, що з районного бюджету виділено кошти редакції Решетилівського районного радіо, в сумі 123,8 тис. грн., які в порушення чинного законодавства, фактично були використані на утримання установи: виплату заробітної плати працівникам редакції та оплату природного газу. При цьому, головним розпорядником зазначених коштів рахувалась Решетилівська районна державна адміністрація.

За результатами ревізії на начальника відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації складено протокол про адміністративне правопорушення.

За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунку райдержадміністрації, відкритого в органах Державної казначейської служби України.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Решетилівського району.

 

                                                                                 Прес-служба Держфінінспекції

                                                                                               в Полтавській області

угору ↑