Фінансові порушення, що призвели до втрат, на понад 100 тис. грн. встановили працівники Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного підприємства „Полтавське державне лісогосподарське підприємство „Полтаваоблагроліс”.

Зокрема, виявлено, що всупереч вимогам чинного законодавства підприємством списано кошти на витрати без документального підтвердження факту надання послуг в сумі понад 80 тис. грн.

Також виявлено, що об’єктом контролю не в повній мірі проведено перерахунок попенної плати по встановлених фактах відхилення в кубомасі, а також встановлені незаконні порубки дерев, внаслідок чого бюджетом недоотримано понад 20 тис. грн.

Зафіксовані порушення  усунуто в повному обсязі, двох  посадових осіб  підприємства  притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії проінформовано Управління СБУ в Полтавській області та Головне управління ДФС в Полтавській області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області