Фінансових порушень на більш як 240 тис. грн встановили працівники Державної фінансової інспекції в Полтавській області під час ревізії Зіньківського професійного аграрного ліцею.

Версія для друку

Контрольним заходом охоплений період діяльності навчального закладу з 01.10.2011 по 01.08.2013 роки.

Зокрема, встановлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму понад 239 тис. грн., а саме: списання  бюджетних коштів на видатки  без отримання комунальних послуг;  покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду; покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх фізичних осіб; завищення витрат на оплату праці працівників тощо.

Виявлені порушення частково усунуто.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 14 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення та застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення на рахунку ліцею операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Зіньківського району та департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

 

                                                                                   Пресс-служба Держфінінспекції

                                                                                                 в Полтавській області

угору ↑