Фінінспектори перевірили фінансову дисципліну в Державній екологічній інспекції Полтавської області

Версія для друку

Державна фінансова інспекція в Полтавській області провела планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Державної екологічної інспекції у Полтавській області за друге півріччя 2011,2012 та завершений звітний період 2013 року.
Результати ревізії засвідчили, що внаслідок недотримання вимог чинного законодавства підконтрольним об’єктом допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 12,3 тис. гривень.
Зокрема, під час контрольного заходу встановлено, що Інспекцією внаслідок недотримання чинного законодавства здійснено зайву виплату працівникам посадових окладів, тарифних ставок, надбавок та доплат, премій, компенсацій та матеріальної допомоги, індексації грошових доходів та як наслідок, зайве проведення нарахувань соціального внеску на загальну суму 6,6 тис. грн., чим завдано збитків Інспекції на вищевказану суму.
Крім того, зафіксовано неперерахування Інспекцією до доходів загального фонду державного бюджету стягнення з заробітної плати працівників, що відносяться до минулих бюджетних періодів, чим завдано збитків державному бюджету на загальну суму 5,4 тис. гривень.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області

угору ↑