Фінінспектори перевірили фінансову дисципліну в Решетилівській районній раді

Порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат на загальну суму 24,9 тис. грн., встановили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Решетилівської районної ради за період:

ІІ півріччя 2010 року, 2011 - 2012 роки та І півріччя 2013 року.

Зокрема встановлено, що Решетилівською районною радою оплачено завищену вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму 19,6 тис. грн., а також здійснено покриття витрат на оплату комунальних послуг сторонньої юридичної особи, що призвело до втрат на загальну суму понад 5 тис. грн.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку на головного бухгалтера Решетилівської районної ради складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Решетилівського району.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області