Фінінспектори перевірили професійний гірничий ліцей міста Комсомольська на фінансову дисципліну

Контрольно-ревізійна діяльність Держфінінспекції в Полтавській області в першу чергу направлена на реалізацію ініційованої Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”: принципово здійснюються контролі заходи з метою покращення фінансової дисципліни в регіоні, проводиться робота по забезпеченню відшкодування та усунення встановлених фінансових порушень, вживаються заходи попереджувального фінансового контролю.
Так, Держфінінспекція в Полтавській області провела планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності професійного гірничого ліцею міста Комсомольська за період з 01.03.2011 по 01.04.2013.
Результати ревізії засвідчили, що внаслідок недотримання чинного законодавства допущено порушень  фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму понад 400 тис. грн., з яких понад 120 тис. грн таких, що призвели до матеріальної шкоди, завданої учбовому закладу.
Зокрема, фінінспектори зафіксували проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів: завищення витрат на оплату праці; на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі; завищення вартості ремонтно-будівельних робіт; покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду тощо.
Встановлені фінансові порушення частково усунуто.
За результатами ревізії на 8 працівників ліцею складено протоколи про адміністративне правопорушення, а також прийнято рішення про зупинення учбовому закладу операцій з бюджетними коштами.

Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області