Фінінспектори Полтавщини виявили порушення під час ревізії Демидівського сільського бюджету

Версія для друку

Під час проведення ревізії виконання Демидівського сільського бюджету, працівники Держфінінспекції в Полтавській області встановили порушень, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 138,7тис. грн.
Порушення сталися через не відображення в обліку та неотримання  сільською радою заборгованості за договорами про соціально-економічне партнерство, ненадання благодійної допомоги, термін умов договорів, яких минув, несвоєчасне надходження до місцевого бюджету плати від надання у користування природних ресурсів згідно укладених договорів при умовах не включення цих надходжень до доходної частини бюджету, не нарахування та не своєчасне отримання орендної плати за надане в користування майно за укладеними договорами тощо.
Крім того, зафіксовано операції проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат: понаднормове списання паливно-мастильних матеріалів, встановлена під час інвентаризації недостача продуктів харчування, покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх осіб, порушення при нарахуванні та виплаті заробітної плати тощо.
Встановлені фінансові порушення частково усунуто.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, на чотирьох посадових сільської ради складено протоколи про адміністративні правопорушення.
За порушення бюджетного законодавства до сільської ради застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Решетилівського району, міжрайонну Державну податкову інспекцію, районну раду та райдержадміністрацію.
Прес-служба Держфінінспекції
в Полтавській області

угору ↑