Фінінспектори Полтавщини виявили порушення під час ревізії Кобеляцької центральної районної лікарні

Реалізація завдань Президента України з модернізації медичної галузі, для забезпечення громадян України якісними медичними послугами, вимагає проведення відповідних контрольних заходів щодо забезпечення в лікувальних закладах належної фінансової дисципліни.

Так, фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Кобеляцької центральної районної лікарні виявили фінансових порушень на суму 121 тис. грн.

Зокрема, зафіксовано покриття видатків пов’язаних з відшкодуванням витрат за спожиті комунальні послуги та послуги зв’язку сторонніх юридичних осіб (орендарів); оплату реактивів, які використані при наданні платних медичних послуг; переплату заробітної плати; завищення вартості оплаченої роботи з капітального ремонту тощо. Зазначене призвело до зайвого витрачання понад 100 тис. грн.

В період ревізії порушення частково усунуто.

За порушення фінансової дисципліни на шістьох посадових осіб лікарні складені протоколи про адміністративну відповідальність, а про результати ревізії проінформовано обласну прокуратуру  та правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області