Фінінспектори Полтавщини виявили порушення під час ревізії Новоселівської сільської ради

Версія для друку

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області – Полтавська міжрайонна державна фінансова інспекція – виявили порушення на суму 247,6 тис. грн під час ревізії Новоселівського сільського бюджету. Контрольний захід охопив період з 01.01.2009 по 31.12.2012.

Зокрема, через не відображення в обліку та неотримання заборгованості за договорами про надання суб’єктами підприємницької діяльності благодійної допомоги, термін дії яких минув, сільський бюджет недоотримав доходів на суму 126,2  тис. грн.

Встановлено також неперерахування до місцевого бюджету плати від надання у користування природних ресурсів згідно укладених договорів в сумі 43,4 тис. грн.

Крім того, зафіксовано здійснення операцій з порушенням чинного законодавства: проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення обсягу чи вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт; нарахування заробітної плати за фактично невідпрацьований час, виплата премії та матеріальних допомог у більшому розмірі, проведення інших завищених витрат по оплаті праці, що призвело до втрат фінансових ресурсів на суму понад 58  тис. грн.

Виявлені фінансові порушення частково усунуто.

За допущені порушення фінансової дисципліни на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення та застосовано фінансову санкцію, у вигляді зупинення операцій на рахунках сільської ради, відкритих в органах Державної казначейської служби.

Про результати ревізії поінформовано районну прокуратуру, податкові органи, Полтавську районну раду та Полтавську райдержадміністрацію.

                                                                                                    Прес-служба Держфінінспекції
                                                                                                    в Полтавській області
 

угору ↑