Фінінспектори Полтавщини виявили втрат на 150,5 тис. грн в ДП ДГ „Степне” Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І.Вавілова Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААНУ

Версія для друку

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Державного підприємства Дослідне господарство „Степне” Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І.Вавілова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму 150,5 тис. грн. Контрольний захід охопив період фінансово-господарської діяльності підприємства з  01.10.2010 року по 01.06.2014.

Так, внаслідок заниження підприємством вартості незавершеного виробництва та завищення собівартості виробленої сільгоспродукції до Державного бюджету не надійшло 51,6 тис. грн.

 Встановлено також проведення оплати Інституту свинарства та агропромислового виробництва НААНУ за послуги з розробки проекту реконструкції приміщень племінного заводу та наукового супроводу в сумі 86 тис. грн., які фактично не виконано. В результаті до Державного бюджету не перераховано частини чистого прибутку в сумі 12,9 тис. грн.

          Виявлені порушення усунуто в повному обсязі.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи області.

 

                                                                     Прес-служба Держфінінспекції

                                                                     в Полтавській області

угору ↑