Фінінспектори Полтавщини виявили втрат, на суму більш як 300 тис. грн у Комсомольській міській лікарні

Версія для друку

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 300 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час  ревізії фінансово-господарської діяльності Комсомольської міської лікарні.
Зокрема, у медичному закладі з порушенням виплатили заробітну плату, відпускні  та сплатили єдиний соціальний внесок на суми завищених виплат з оплати праці і допомог разового характеру, що призвело до зайвого витрачання  112,9 тис. грн бюджетних коштів.
Окрім того, оплата комунальних послуг здійснювалась коштом загального фонду, а не спеціального фонду, у тому числі і сторонніх юридичних осіб, через що із порушенням витрачено ще 90,3 тис. грн.
Також, внаслідок не подання посадовими особами лікарні розрахунків для визначення обсягів міжбюджетних трансфертів в міському бюджеті, за  надану медичну допомогу населенню з інших міст проживання, медична установа недоотримала 97,2 тис. грн.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 12 посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області та Управління охорони здоров'я Комсомольської міської ради.

 

                                                                        Прес-служба Держфінінспекції
                                                                        в Полтавській області

угору ↑