Голова Національної служби посередництва і примирення з робочим візитом відвідав Полтавщину

30 та 31 січня 2019 року Голова Національної служби посередництва і примирення (далі-НСПП) О.Окіс перебував з робочим візитом у Полтаві, під час якого провів робочі наради з очільниками Полтавської обласної ради профспілок (далі-Профспілка) та Полтавського об'єднання організацій роботодавців (далі-ПОООР). В ході зустрічей обговорені питання практичного соціального партнерства відділення НСПП в Полтавській області (далі Відділення) з обласними галузевими Профспілками та ПОООР.

Окрім того, О.Окіс провів робочу нараду з працівниками Відділення, де підвів підсумки робочого візиту та відзначив позитивну динаміку в роботі.