Головне управління ДПС у Полтавській області

е-mail   pl.office@tax.gov.ua
www poltava.tax.gov.ua
В.о. начальника Рябкова Алла Михайлівна

Основними завданнями Головного управління ДПС у Полтавській області (крім особливостей, передбачених для державних податкових інспекцій) є:

забезпечення реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ГУ ДПС.

Основними завданнями державних податкових інспекцій, що утворені  у складі управлінь, утворених на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Полтавській області, є:

здійснення сервісного обслуговування платників податків;

здійснення реєстрації та ведення обліку платників податків та платників єдиного внеску, об'єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням;

формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, Єдиного банку даних про платників податків - юридичних осіб, реєстрів, ведення яких покладено законодавством на контролюючі органи; виконання інших функцій сервісного обслуговування платників податків, визначених законом.