Хроніки успішного захисту

Версія для друку

Хроніки успішного захисту

 

Прикладом довіри до системи безоплатної правової допомоги є кількість звернень громадян до фахівців Регіонального, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

         Прикладом ефективності  роботи системами безоплатної правової допомоги та адвокатів, які спрацюють з нею є кількість виграшних справ  клієнтів, адже першочерговою  місією системи є захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

 Так, протягом 2017 року виграшних справ у кримінальному процесі: 16 це виправдальні вироки, або скасування обвинувального вироку, або закриття провадження за відсутністю складу злочину. У 2018 року 1 виправдальний вирок.

 Зміна правової кваліфікації злочину з більш тяжкого на більш м’яке покарання, протягом 2017 року 15 таких випадків, у  2018 – 4.

         З більш детальною інформацією про позитивні  напрацювання можна ознайомитися за наступним посиланням  http://poltava.legalaid.gov.ua/ua/khronika-hromadskoho-zakhystu

угору ↑