Європейська мережа підприємців

Версія для друку

Enteprise Europe Network (європейська мережа підприємців) – це інформаційна мережа, яка була створена в 2008 році і об’єднала 66 країн, серед яких 28 країн ЄС, більше 50,000 підприємств із 17 галузей. За допомогою EEN українські виробники та науково-дослідні організації мають доступ до спектру інформаційних послуг: інтернет-бази підприємств, інформації про В2В зустрічі та про можливості консультативної та інноваційної підтримки, наукового співробітництва.

EEN допомагає у пошуку не тільки бізнес-, а і партнерів для науково-дослідних робіт у європейських проектах. Платформа також сприяє залученню інвестицій для виробництва товарів і послуг, нових технологій для підвищення конкурентоспроможності українських товаровиробників та підприємств, які надають послуги.

Якщо Ви ще не зареєстровані Ви можете зареєструватися та налаштувати розсилку з новинами

Якщо Ви вже зареєстровані – знайдіть партнерів безкоштовноПошук партнерів

У вас також є можливість створити профіль власної компанії, щоб він став доступний усім учасникам мережі. Для цього необхідно визначити потрібний тип пропозиції:

Business Offer або Business Request підійдуть у випадку, коли компанія прагне знайти партнера для розширення бізнесу за кордоном не залучаючи нові технології або товари. За рахунок франшизи, торгових посередників, постачальників або іншого ділового партнерства, яке не включає трансфер технологій.

Technology Offer (TO) або Technology Request (TR) створюємо у таких випадках:

  • TO – компанія розробила або розробляє технологію чи інновацію з подальшою комерціалізацією, тобто організація прагне здійснити трансфер технології.
  • TR – компанії для вирішення певної задачі не вистачає технологічної бази та їй необхідно знайти партнера, який би надав необхідну технологію або ноу-хау.

Профіль типу Research development request дає можливість клієнтам знайти партнера для участі у загальноєвропейських науково-дослідницьких проектах (Horizon2020, Eurostars, Eureka etc).

Щоби визначити вид профілю (Request чи Offer) необхідно відповісти на два запитання:

1) В яку сторону буде спрямовано грошовий потік?

Якщо компанія повинна заплатити, щоб отримати те, що шукає, це Request.

У випадку отримання компанією грошей або фінансової вигоди від партнера – Offer.

2) Куди спрямовано продукцію?

Request – організація шукає компанії, які постачають певні товари, послуги або технології.

Offer – організація хоче експортувати свою продукцію, розширити свої послуги або запропонувати свою технологію в інших країнах—учасницях EEN.

Після визначення типу необхідно заповнити відповідну форму у особистому кабінеті

Якщо Ви маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з Офісом з просування експорту  будь-яким зручним для Вас способом: een@epo.org.ua

Детальна інформація та інші корисні матеріали за лінком https://epo.org.ua/poslugy-eksporteram/konsaltyng/enteprise-europe-network/

угору ↑