ІКЕА шукає виробників дерев'яних меблів та комплектуючих в Україні.

Версія для друку

ІКЕА шукає виробників дерев'яних меблів та комплектуючих в Україні.

Шведський меблевий гігант зацікавився українськими виробниками під час торгової місії до Швеції, яку Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України організовували наприкінці березня. Тоді представники 11 компаній меблевої галузі країни повели попередні переговори з потенційними шведськими партнерами, серед яких був представник ІКЕА.

Наразі від IKEA було отримано запит на наступні категорії продукції :

1. Дерев’яний масив: 
- виробництво меблів (стільців і столів); деревина м'яких порід (як сосна), і тверді породи дерева (як береза і бук);
- шпон з твердих порід (як дуб, горіх, вишня) для для Flatline меблів;
- компоненти з деревини твердих та м’яких порід для потужностей в Польщі і на Балканах для виробництва меблів з дерев’яного масиву і рам для м’яких меблів (дивани).

2 Текстиль:
- текстиль з волокна луб'яних культур ( культивовані, оброблені і вироблені в кінцевий продукт - полотно з льону, конопель)
- синтетичний текстиль (рішення з переробленого пластику для синтетичного діапазону текстильної продукції та для килимів). Також є зацікавленість в дослідженні біополімерів як відновлюваного матеріалу

3. Комфорт:
- рами для м’яких меблів/ виробництво диванів.

4. Фанера: 
- довге зенрно (волокна вздовж довжини)
- товщина: бажано 12мм 12.4 мм, а також 21, 25, 30мм ( допуск за товщиною +-0,4 мм ), розмір: 2500х1250, якість: III/III
- FSC 100%
- сертифікат CARB P2 
- Прогноз обсягів до кінця серпня: 2500 куб.м
- Додатково: фанера з сосни товщиною 5-8 мм, заготовки з фанери

Обов’язкові вимоги до продукції:
- Сертифікати: FSC Certification, CARB P2 Certificate (фанера);
- Виробництво: чіткі вертикально інтегровані ланцюги поставок, прямий доступ до сировини, наявні виробничі потужності і ефективне виробництво- в пріоритеті.

Зацікавлені у співпраці?
Надсилайте заявку у довільній формі на export@epo.org.ua , зазначивши тип та обсяг продукції, яку ви готові забезпечувати, та додавши до листа копії вказаних сертифікатів. (Заявки без сертифікатів, чи такі, що не відповідають переліку продукції, не розглядатимуться)

 

угору ↑