Індустріальні парки

Версія для друку

Індустріальний парк «Центральний» в м. Кременчук

 

З метою розміщення виробництв потенційним інвесторам пропонуються земельні ділянки під промислову забудову.

У місті Кременчуці Полтавської області створено Індустріальний парк «Центральний», загальною площею 168,55 гектарів на території якого пропонується розмістити підприємства:

  • приладобудування, машинобудування та інших сфер виробництва, створюваних на основі впровадження нових технологічних розробок;
  • логістичні;
  • інформаційних, телекомунікаційних технологій та нанотехнологій, виробництва електроніки;
  • харчової та переробної промисловості;
  • з розробки та виробництва високотехнологічних медичних виробів, біотехнології.

 

Індустріальний парк «Ланнівський» на території Ланнівської ОТГ.

Ініціатором створення «Ланнівського індустріального парку» стало Приватне підприємство «Ланнівський цукровий завод», що входить до Ланнівської агропромислової групи підприємств. Площа індустріального парку - 30,7 га, це власні приватні землі підприємства. Концепцією парку передбачено залучення інвестицій у сумі близько 1-1,5 млн. дол. США на 1 га, створення близько 600 нових робочих місць в сільській місцевості.

Створення індустріального парку дасть можливість запровадити ефективні механізми для підприємницької діяльності, використання повного циклу з первинної та вторинної переробки сільськогосподарської сировини, організації її зберігання та перевезення, подальшого використання та виробництва продукції харчової промисловості на основі кластерної моделі. Його діяльність позитивно вплине на пожвавлення місцевого бізнесу та покращення інвестиційного клімату Полтавської області в цілому, забезпечить сталий економічний розвиток, що зумовить підвищення рівня добробуту громади.

 

 

угору ↑