Інформація для спрощення пошуку вільної земельної ділянки учасникам АТО або прирівняним до них особам

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні учасники антитерористичної операції на сході України та сім’ї полеглих у цій операції!

З метою спрощення пошуку вільної земельної ділянки учасникам АТО або особам, прирівняним до них, у Полтавській області складено перелік зарезервованих земельних масивів — «АЛЬБОМ-АТЛАС з резервування земельних ділянок для учасників АТО на території Полтавської». Цей атлас має картографічні матеріали до масивів/земельних ділянок у розрізі сільських рад кожного району та міст обласного значення. Зміни до АЛЬБОМУ-АТЛАСУ вносяться Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській щотижнево.

Матеріали АЛЬБОМУ-АТЛАСУ розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (http://www.plzem.in.ua/) у розділі «Все для учасників АТО». Знайти його можна також за пошуковим словом «Атлас».

Схема сторінки офіційного веб-сайту Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області:

Угору ↑