Інформація про роботу зі зверненнями громадян у 2013 році

На виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в управлінні містобудування та архітектури ведеться активна робота.
Станом на 18 грудня 2013 року до управління надійшло 81 звернення (за  2012 рік – 88). З них 21 звернення поступило на Урядову гарячу лінію (КБУ “Обласний контактний центр”), 4 прийнято на особистому прийомі громадян начальником управління.
Заявників в першу чергу хвилюють питання пов'язані з новим житловим будівництвом та поліпшенням умов проживання, цікавлять питання можливості отримання житла через участь у державних програмах, таких як «Молодіжне кредитування», «Власний дім», «Доступне житло» та отримання пільгового житла чи кредитів для його придбання.
В світлі реалізації ініціатив Президента України щодо організації безперешкодного доступу для осіб з обмеженими можливостями останнім часом з'явилися звернення з проханням посприяти влаштуванню пандусів до житла інвалідів.
Також порушуються питання капітального ремонту об'єктів соціальної сфери, виплати заборгованості заробітної плати, вирішення спірних питань власності.
Розглянуто ряд звернень щодо правомірності будівництва Біланівського ГЗК і вирішення екологічних проблем регіону. Роз’яснення щодо цих питань надавались з посиланням на розроблену містобудівну документацію (схеми планування території області та районів), згідно якої ведеться розвиток вищевказаної промислової зони.
Для жителів сільських населених пунктів найактуальнішими являються звернення щодо вирішення питання газифікації населених пунктів, окремих вулиць і садиб. Як правило, такі звернення містять прохання виділити кошти із обласного бюджету на завершення газифікації.
На особистому прийомі, як правило, звертаються з проханням надати роз'яснення щодо положень чинного законодавства в містобудівній сфері.
Робота зі зверненнями громадян в управлінні буде і надалі пріоритетною.

Особистий прийом громадян ведеться згідно графіку:

Петрук Юрій Олександрович     -  начальник управління                       -  щовівторка     з 14.00 до 17.00;

Панков Олександр Борисович   -  заступник начальника управління    -  щочетверга    з 10.00 до 14.00.

Відповідальний за роботу зі зверненнями громадян
головний спеціаліст відділу по забудові населених пунктів
Корнішова Ірина Вікторівна
к. 438, тел. 7-23-58.