Інформація регіонального відділенням ФДМУ за 2016 рік по Полтавській області

За 2016 рік отримано 2,15 млн.грн від продажу 6 об'єктів малої приватизації, що складає 164,08 % виконання плану при завданні на рік 1,3 млн. грн.

Підготовлено до реорганізації два державних підприємства агропромислового комплексу, сумарна вартість активів яких для реалізації складає 7,2 млн.грн.: Державне підприємство «Чутове», Державне підприємство «Аграрно-промислова фірма «Полтавасадвинмаркет».

Внаслідок реорганізації ДП «Чутове» можливе розпаювання 2,77 тис.га земель, що дозволить реалізувати право працівників підприємства та прирівняних до них осіб на земельну частку (пай).

За результатами продажу на біржі пакету акцій ПАТ «АПСП «Меридіан» отримано до державного бюджету 487,86 тис.грн.

Протягом 2016 року регіональним відділенням передано в оренду 16,8 тис.кв.м державного майна, крім того, у переліку потенційних об’єктів оренди обліковується ще 15,8 тис.кв.м вільних для оренди об’єктів.

Надходження до державного бюджету від оренди державного майна  в поточному році склали 33,6 млн.грн., та майже 5 млн.грн отримали балансоутримувачі державного майна за умовами 618 діючих договорів оренди.

За результатами роботи по приватизації та передачі в оренду державного майна регіональне відділення ФДМУ по Полтавській області посідає 7-8 місце серед областей України.