Інформація від департамента охорони здоров`я щодо діючих в області заходів та програм, направлених на підтримку учасників АТО та ООС

Інформацію щодо діючих в області програм, спрямованих на оздоровлення учасників АТО/ООС (п.2), розміщено на офіційному веб-сайті Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

У даній інформації міститься:

1. Алгоритм спрямування учасників АТО з відомчих госпіталів на реабілітацію в госпіталі для ветеранів війни.
  2. Дорожня карта щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО.
  3. Дорожня карта щодо протезування (ортезування) учасника АТО виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні.

Фахівці ДОЗ постійно забезпечують контроль за актуальністю та своєчасне оновлення відповідної інформації у зв’язку із внесенням змін до законодавчої та нормативної бази.