Інформація відділення НСПП в Полтавській області про стан соціально-трудових відносин, виникнення та хід врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) у вересні 2017 року

Версія для друку

Інформація відділення НСПП в Полтавській області про стан соціально-трудових відносин, виникнення та хід врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) у вересні 2017 року

 

Акції соціального протесту, страйки

Упродовж вересня акцій протесту та страйків, пов’язаних із соціально-трудовими відносинами та тих, що перебувають в сфері дії Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» на території області не зафіксовано.

 

Хід врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів)

У вересні на території області колективних трудових спорів (конфліктів)  не зареєстровано.

 

Заходи щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)

Упродовж січня – вересня  2017 року на обліку відділення НСПП в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) перебувало 27 випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин на 22 підприємствах області (з них 6 структурні підрозділи)  із середньообліковою чисельністю штатних працівників 4093 особи.

     У січні – вересні за сприяння відділення НСПП попереджено виникнення 18 колективних трудових спорів (конфліктів). З цією метою проведено 64 примирних процедур.

     З метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту) відділенням НСПП у вересні взято на облік стан соціально-трудових відносин у ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», м. Полтава через несвоєчасну виплату заробітної плати.

Представникам трудового колективу надані роз’яснення та консультації відповідно до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

 

угору ↑