Інформаційна довідка про розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації

Версія для друку

21 травня 2015 року о 14-00  відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Розглядався проект містобудівної документації регіонального рівня “Схема планування території Миргородського району Полтавської області”, розроблений ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст " Діпромісто" ім.Ю.М.Білоконя (м. Київ).
Проект розроблявся на замовлення Миргородської районної державної  адміністрації за кошти інвесторів. Його виконано у відповідності до чинного законодавства та нормативно-правової бази України.
З основними положеннями містобудівної документації ознайомила головний архітектор проекту Айлікова Ганна Вітольдівна. Вона наголосила на багатогранності можливостей розвитку Миргородського району, окреслила основні проблеми та напрямки їх вирішення. У проекті визначені принципові рішення, спрямовані на раціональне використання територій, відображені державні та регіональні інтереси. У документації враховані потужні мінерально-сировинні ресурси, історичні, економічні, екологічні, санітарно-гігієнічні, географічні і демографічні особливості, багаті етнічні та культурні традиції. Більш поглиблено по розділам доповіли головний інженер проекту Безкоровайна Людмила Георгіївна, та керівники профільних груп за напрямками охорони навколишнього середовища, водопостачання, санітарного очищення.
Проектувальниками була висловлена подяка за співпрацю з райдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування Миргородського району, облдержадміністрацією. Особливо відзначена плідна робота з територіальними органами Держземагентства.
В ході обговорення спеціалісти відповіли на поставлені питання та надали пояснення щодо прийнятих проектних рішень.
Присутні відмітили ґрунтовність розробки та високу якість представленого проекту.
Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з Головним управлінням ДСНС у Полтавській області та Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи акцентували увагу райдержадміністрації стосовно вимог чинного законодавства щодо затвердженння містобудівної документації за умови розроблення розділу “Інженерно-технічних заходів цивільного захисту територій на мирний час та особливий період” (ІТЗ ЦЗ). Проектанти повідомили, що розробка цього розділу майже завершена і буде надана на погодження в установленому порядку найближчим часом.
За результатами обговорення архітектурно-містобудівною радою прийнято рішення рекомендувати до затвердження проект “Схема планування території Миргородського району Полтавської області” на сесії Миргородської районної ради після завершення розроблення та погодження розділу ІТЗ ЦЗ.

ДолученняРозмір
shema-mirgor.jpg142.33 КБ
угору ↑