Іноземне інвестування в Полтавську область

Прямі іноземні інвестиції

Станом на 31.12.2019 року накопичений обсяг прямих іноземних інвестицій з початку інвестування склав 1166,0 млн дол. США (3,2% від загального обсягу по Україні – 5 місце серед областей України).  Накопичений обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на 1 особу становив 841,3 дол. США (3 місце серед областей України).

Надійшло прямих іноземних інвестицій протягом 2019 року – 139 млн дол. США.

Динаміка залучення прямих (іноземних) інвестицій

в Полтавську область (млн дол. США)

(станом на 31 грудня відповідного року)

Інвестиції в Полтавську область надходять із 43 країн світу. Основними країнами-інвесторами залишаються: Швейцарія, Нідерланди, Велика Британія.

На території області успішно реалізують свої інвестиційні проєкти такі провідні компанії як Ferrexpo Group, JKX OIL & GAS plc., Japan Tobacco International, IDS Group, SigmaBleyzer, Du Pont Pioneer, Danone та інші.

Географічна структура залучення іноземних інвестицій

(станом на 31.12.2019)

Станом на початок 2020 року в області працює понад 240 підприємств з іноземними інвестиціями.

Прямі інвестиції (акціонерний капітал) в області

за видами економічної діяльності (млн дол. США)

(станом на 31.12.2019)

Найбільший обсяг прямих інвестицій освоєно в промисловості, у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування та будівництві.