Капітальні інвестиції, освоєні підприємствами та організаціями Полтавської області

Капітальні інвестиції

Протягом січня-вересня 2019 року підприємствами та організаціями області коштом усіх джерел фінансування було освоєно 14,7 млрд грн капітальних інвестицій (3,9% в загальних обсягах по Україні, 5 місце серед областей України), індекс капітальних інвестицій становив 129,3% (по Україні – 112,4%), це 4 місце по Україні.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,6% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, а саме: в машини, обладнання та інвентар освоєно 33,9% загального обсягу капітальних інвестицій, інженерні споруди – 26,5%, транспортні засоби – 16,6%, нежитлові будівлі – 13,2%.

Обсяг освоєних капітальних інвестицій за видами активів (млн.грн)

(за січень-вересень 2019 року)

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій – 11,65 млрд.грн (79,2% загального обсягу.

Обсяг освоєних капітальних інвестицій за джерелами фінансування
(млн. грн)

(за січень-вересень 2019 року)

Найбільший обсяг капітальних інвестицій освоєно в промисловості (49,2%), сільському, лісовому та рибному господарстві (18,8%) та будівництві (7,1%).

Обсяг освоєних капітальних інвестицій за видами економічної діяльності (млн. грн.)

(за січень-вересень 2019 року)

Протягом січня-червня 2019 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування було освоєно майже 8,9 млрд.грн капітальних інвестицій (3,8% в загальних обсягах по Україні, 5 місце серед регіонів), індекс капітальних інвестицій становив 132,5% (по Україні – 112,3%), це 4 місце по Україні.

Обсяг капітальних інвестицій (крім інвестицій з державного бюджету) у розрахунку на одну особу населення наростаючим підсумком з початку року станом на 01.07.2019 р. становить - 6,328 тис. грн (3 місце серед регіонів України)

Динаміка освоєних капітальних інвестицій (млн. грн.)