Каталог "Полтавська область: інвестиційні пропозиції"

Беручи до уваги значний інтерес міжнародної спільноти до співробітництва з Полтавською областю, вагомий економічний потенціал суб’єктів господарювання та пріоритетність залучення інвестицій в її розвиток, облдержадміністрацією було прийнято рішення про формування комплексного портфелю інвестпроектів – каталогу «Полтавська область: інвестиційні пропозиції».

Цей каталог сформовано українською і англійською мовами та поширюється серед потенційних інвесторів, іноземних дипломатичних установ акредитованих в Україні, дипломатичних представництв України за кордоном, під час офіційних зустрічей керівництва області з представниками торгово-економічних місій та інших заходів міжнародного характеру.

До першого розділу каталогу увійшли проектні пропозиції відібрані в ході конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини», другий розділ складається з проектних пропозицій діючих субєктів господарювання.

Скеровуэмо всіх зацікавлених суб’єктів господарювання (всіх форм власності, розміру, організаційно-правової форми та видів діяльності) подавати свої інвестиційні пропозиції та проекти різного ступеню готовності: від бізнес-ідей до готових інвестиційних проектів в різних галузях економіки.

Для представлення свого проекту в каталозі «Полтавська область: інвестиційні пропозиції» необхідно направити заповнену анкету у форматі Word (див. в долучених файлах) на електронну пошту Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації dfert@adm-pl.gov.ua або dfert.oda@gmail.com.

Розміщення інформації в каталозі є безкоштовним.

Телефон для довідок: (05322) 2-69-07, 2-90-73.

ДолученняРозмір
anketa_na_uchast.docx147.61 КБ