Керівництво ОДА та ДФС Полтавської області привітало оперативників ГУ ДФС у Полтавській області, які повернулись з зони проведення АТО

Версія для друку

          Протягом  трьох  місяців перебували в зоні  проведення анти-терористичної операції  чотири  працівника оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області , які у складі спецпідрозділу «Фантом»  несли службу в зоні АТО на контрольних пунктах в’їзду/виїзду, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через "умовний" кордон на сході країни.
           Днями податківці  прибули до основного місця проходження служби в порядку ротації, а  п’ять колег їх замінили.
         Усі  чотири співробітники є  добровольці.  Серед них - капітан податкової міліції Старовойтов  Віталій, капітан податкової міліції Шляховий Дмитро, старший лейтенант податкової міліції Баранніков Сергій, лейтенант податкової міліції Борисенко Олексій.
        Вітаючи  співробітників, перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік , зазначив, що всі  працівники ГУ ДФС Полтавської області з нетерпінням чекали повернення наших захисників живими і здоровими «Проводжаючи вас у зону бойових дій, ми казали : «Бережи вас, Боже!». І тепер дякуємо, що наші хлопці, з честю виконавши бойове завдання і  повернулися. Ніхто не сумнівався, що ви продемонструєте високий моральний дух та відданість Україні.
           Приєднався до вітального слова і голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, - «Сьогодні мені за честь привітати   працівників оперативного управління Державної фіскальної служби, які гідно і бездоганно виконували свій конституційний обов’язок на  буремному сході нашої  країни, податківці  в  небезпечних для життя умовах здійснювали   контроль на пунктах пропуску переміщення вантажів, рух автомобільного та залізничного транспорту - це  вкрай важливо в умовах нашого сьогодення», – підкреслив  Валерій Головко.
          Працівників оперативного управління та двох державних службовців Головного управління ДФС у Полтавській області, які  протягом року проходили військову службу у Збройних силах України в зоні АТО за мобілізацією та нещодавно демобілізовані  капітана Олега Сологуба, старшину Дмитра Головка нагородили за вагомі особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, патріотичне виховання молоді грамотами Полтавської обласної державної адміністрації.  

 

ГУ ДФС у Полтавській області
 

ДолученняРозмір
dsc_0053.jpg82.89 КБ
dsc_0077.jpg74.58 КБ
dsc_0066.jpg94.57 КБ
угору ↑