Колегія при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації

23 жовтня 2014 року об 11-00 годині в приміщенні 333 облдержадміністрації відбулося розширене засідання колегії управління містобудування та архітектури облдержадміністрації за участю першого заступника голови облдержадміністрації О.Є.Пругла. На вказаному засіданні були присутні головні архітектори районів та міст обласного значення, представники Головного управління статистики у Полтавській області управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Головного управління Держкомзему у Полтавській області.
На засіданні обговорювалося питання забезпечення територій області містобудівною документацією, організації доступу громадськості до затверджених генеральних планів, зонінгів та детальних планів населених пунктів. Присутніми були розглянуті проблеми, які виникають при розгляді уповноваженими органами містобудування та архітектури проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Управлінням представлений проміжний звіт про проведення в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємствах, установах і організаціях Полтавської області інвентаризації містобудівних, топографо-геодезичних, інших документів, які містять топографо-геодезичні та картографічні дані. Інвентаризація проведена за всіма розділами встановленої Держземагенством форми звітності, за виключенням інвентаризації графічних матеріалів схем газопроводів. З метою повного виконання доручення уряду вирішено здійснити ряд організаційних заходів. Результати інвентаризації документів, які містять топографо-геодезичні та картографічні дані, будуть внесені до Державного земельного кадастру.
Особливу увагу на засіданні приділено розробленню розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період у складі містобудівної документації. Головним фахівцем відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Полтавській області надані рекомендації головним архітекторам районів щодо якісної та своєчасної організації розроблення вищевказаних розділів містобудівної документації. Фахівець ознайомив присутніх з положеннями ДСТУ-Н Б Б.1.1-19:2013 «Настанова з виконання розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у містобудівній документації на мирний час».
На розширеному засіданні колегії також були розглянуті питання про стан виконавської дисципліни і виконання положень Закону України «Про правила етичної поведінки» в уповноважених органах містобудування та архітектури, про стан введення в області в експлуатацію житла за 9 місяців 2014 року.
За результатами обговорень були надані відповідні доручення.