Конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини»

Конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» проводиться в рамках цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.

Метою даного конкурсу є виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проектів в пріоритетних галузях економіки для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам.

Конкурс проводиться в декілька етапів.

Під час першого етапу конкурсу був проведений збір інвестиційних ідей щодо реалізації власних бізнес-ініціатив від всіх бажаючих взяти участь.

Прийом заявок на участь у конкурсі  тривав до 18 серпня 2017 р.

Всього надійшло 42 заявки за наступними напрямками:

8 - Альтернативна енергетика та енергоефективні технології

7 - Агропромисловий розвиток

7 - Інфраструктура та транспорт

5 - Освіта і наука

5 - Туризм

4 - Промислове виробництво

4 - Спорт, розваги, дозвілля

3 - Охорона здоров’я

Отримані ідеї були оцінені на критерій відповідності умовам конкурсу,  а саме: територіальну реалізацію в межах Полтавської області, передбачення створення нових робочих місць, отримання економічного ефекту та належність до одного з визначених пріоритетних галузевих напрямів.

За результатами було відібрано 25 бізнес-ініціатив, автори яких  взяли участь у ІІ етапі конкурсу:

Блок «Агропромисловий розвиток»

• Кролеферма.
  • Модернізація підприємства «УНІВЕРСАЛ ГРУП» з переробки рослинної сировини.
  • Розширення птахоферми.
  • Розширення та вдосконалення виробництва СГ обслуговуючого кооперативу Вишенька.
  • Юркова родина – чиста країна.

Блок «Альтернативна енергетика та енергоефективні технології»

• Будівництво когенераційної електростанції на біомасі в м.Миргород потужністю 3 МВт.
  • Будівництво сонячної електростанції в смт. Чорнухи.
  • Виробництво високоефективних повітряних рекуператорів.
  • Впровадження новітніх енерго-зберігаючих технологій у системах вентиляції житлових приміщень та об’єктів соціальної сфери.
  • Сушарка Литовченко.

Блок «Інфраструктура та транспорт»

• Програма розвитку та підтримки ПОКП Аеропорт-Полтава на 2017-2020 роки.

Блок «Освіта і наука»

• Клуб сімейного фітнесу та школа Strong&Happy.
  • Лабораторія для проведення дистанційного експерименту з природничих наук.
  • Інтегрований ННЦ передових технологій у виробничих і медичних застосуваннях «Інжинірингова академія».

Блок «Охорона здоров’я»

• Абразивний інструментарій.
  • Випуск мінерально-лікувальної солі.
  • Пристрій для полімеризації стоматологічних полімерних матеріалів.

Блок «Промислове виробництво»

• HandMadeON.
  • Зелене місто.
  • Мій зелений район.
  • Створення Індустріального парку «Омельник».

Блок «Спорт, розваги, дозвілля»

• Будівництво басейну в Решетилівці.
  • Мобільний канатний парк.

Блок «Туризм»

• Пізнавально-розважальний кластер АгроДворище
  • Худфільм з робочою назвою «Душа українського народу»

В рамках другого етапу конкурсу та заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 – 2020 роки для учасників проводилось навчання – триденний тренінг, метою якого є навчити правилам складання, оформлення та представлення  інвестиційних проектів.

Навчання завершується 15 вересня 2017 року, за підсумками якого учасники розроблять інвестиційні проекти та подадуть до 18 вересня  на розгляд та оцінку Експертним комітетом.

Всі учасники навчання отримали відповідні сертифікати для засвідчення нових отриманих знань.

10 найкращих бізнес-проектів будуть включені до бази інвестиційних проектів Полтавської області, яка буде розповсюджуватися серед потенційних інвесторів.

3-ка найкращих бізнес-проектів визначених Експертним комітетом буде представлена на експозиційних банерах та стендах на виставці, що буде проходити під час Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» 17 жовтня 2017 року. Їх ініціатори матимуть змогу взяти участь у Форумі та будуть урочисто нагороджені пам’ятними та цінними призами.

ДолученняРозмір
polozhennya_pro_konkurs.pdf747.33 КБ