Конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини»

Експертний комітет конкурсу інвестиційних проектів "Горизонти Полтавщини" визначив учасників ІІ етапу.

Під головування Директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інни Іщенко представники керівництва департаментів облдержадміністрації, вищих навчальних закладів та громадськості обговорили заявки подані на участь у конкурсі та колегіально визначили учасників наступного етапу - навчання з бізнес планування.

Інна Сергіївна зазначила, що Відповідно до Положення про Конкурс, яке затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації, 20 серпня 2017 р. офіційно завершено прийом заявок на участь у конкурсі. В результаті на розгляд Експертного комітету було подано 48 заявок.

За галузевими напрямами подано наступну кількість заявок :
Агропромислова сфера Агропромислова сфера – 7;
Спорт, розваги, дозвілля Спорт, розваги, дозвілля – 7;
Туризм  Туризм – 7;
Інфраструктура Інфраструктура – 6;
Освіта і наука Освіта і наука – 5;
Альтернативна енергетика та енергоефективні технології Альтернативна енергетика та енергоефективні технології – 4;
Промислове виробництво Промислове виробництво- 4
ІТ – технології ІТ – технології – 3
Молодіжний старт-ап Молодіжний старт-ап – 3;
Культура Культура – 2.

Кожен член експертного комітету здійснив попередній розгляд заявок індивідуально та направив свої оцінки на узагальнення секретарю Експертного комітету. Для подальшої участі кожен проект було оцінено за наступними критеріями, а враховуючи вимоги Положення про Конкурс, до ІІ етапу конкурсу проходять проекти, які набрали понад 50 балів середньої арифметичної оцінки Експертного комітету.

Тож до ІІ етапу конкурсу проходять 30 проектів, які подолали 50 бальних бар'єр. А саме:

Блок «Агропромислова сфера»
- Виробництво горіхового молока
- Виробництво олій холодного віджиму із горіхів та насіння.
- Медовий край (обслуговуючий кооператив)
- Розвиток сільських місцевостей через розвиток сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу
- Сергіївська паляниця

Блок «Альтернативна енергетика та енергоефективні технології»
- Будівництво заводу із виготовлення паливних брикетів
- Виробництво альтернативних видів палива для побутових потреб
- Увімкни сонце - живи комфортно (будівництво сонячної електростанції Омельницької ОТГ)

Блок «Інфраструктура»
- Встановлення фандоматів для збору пластикових пляшок та алюмінієвих банок у місті Кременчук
- Сортування сміття

Блок «ІТ – технології»
- Відеостудія
- Інтелектуальна система автоматизованого моніторингу та контролю за плодово-овочевими

Блок «Молодіжний старт-ап»
- Молодіжне арт-кафе з кулінарними майстер-класами
- Фотостудія Objects

Блок «Освіта і наука»
- Online Univer
- Майстерня сувенірів Полтавщини
- Сад-школа Хеппі

Блок «Промислове виробництво»

- Виробництво і продаж гіпсової плитки
- Виробництво і реалізація контактного гриля для жарення м'яса
- Міні-завод ізоляції труб
- Підприємство з переробки електронного обладнання

Блок «Спорт, розваги, дозвілля»
- 3D Кінозал
- Екстремальна розвага Троллей спуск в Гадяцькому районі
- Фітнес-зал Стронг

Блок «Туризм»
- Зелений туризм Семенівщини
- Літературна Миргородщина
- Пізнаймо рідний край (наметове містечко)
- Подорож в медовий кРай (етно-екскурсія)
- Розвиток еко- та агротуризму туристичних дестинацій Приудайщини (Пирятинська ОТГ)
- Створення туристичного етнокультурного центру Кибинські Афіни

Навчання з написання проектів розпочнеться 10 вересня 2018 року.

За результатами  тренінгів ініціатори зможуть сформувати свої ідеї у формі відповідних бізнес-планів та подати їх до заключного етапу Конкурсу, де будуть визначені переможці.

Всі учасники другого етапу отримають сертифікати про проходження навчання, переможці конкурсу будуть урочисто нагороджені дипломами та грошовими преміями в розмірі 10 000 грн, 7000 грн, 5000 грн.

ДОВІДКОВО:

Конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» проводиться в рамках цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.

В 2017 році для участі у Конкурсі було подано 42 заявки, з яких кращі увійшли до каталогу інвестиційних пропозицій, який розповсюджено серед дипломатичних представництв України за кордоном. Переможці конкурсу – ініціатори проектів були нагороджені під час Міжнародного некомічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» та отримали пам’ятні та заохочувальні нагороди. Світлана Неіленко (інвестиційний проект «Створення індустріального парку «Омельник» в Омельницькій ОТГ») - І місце (10 000 грн); Антона Шульга (інвестиційний проект «Мій зелений район») - ІІ місце (7000 грн); Наталія Магда (інвестиційний проект «Організація реконструкції птахівної ферми») – ІІІ місце (5000 грн.).

ДолученняРозмір
dodatok_1_reiestraciyna_forma.docx32.45 КБ