Консультування з використання праці іноземців та осіб без громадянства

Консультування з використання праці іноземців та осіб без громадянства

Соціальні послуги роботодавцям надаються міськими, міськрайонними та районними центрами зайнятості - робочими органами виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

1. Надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних.
Організація та проведення оплачуваних громадських робіт.
 3. Консультування з працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.
Консультування з використання праці іноземців та осіб без громадянства.

Даний вид послуги регулюється Порядком оформлення іноземцям та особам без громадянства дозволу на працевлаштування в Україні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1998 р. № 2028.

Підприємства, установи та організації незалежно від форм власності і господарювання та іноземні суб'єкти господарської діяльності, що діють на території України, можуть використовувати  працю іноземців лише за наявності у них дозволів на працевлаштування, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України.

Дозвіл на працевлаштування оформляється іноземцю або особі без громадянства, який має намір займатися в Україні трудовою діяльністю, за умови, якщо в країні ( регіоні) відсутні працівники, які спроможні виконувати цей вид роботи, або є достатні обґрунтування доцільності використання праці іноземних фахівців, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України.