Координаційна рада з питань організації шефства над військовими частинами

Версія для друкуВерсія для друку

Координаційну раду з питань організації шефства над військовими частинами утворено розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.02.2016 № 55.

Забезпечує забезпечити організацію роботи зі здійснення шефства районними державними адміністраціями та виконавчими комітетами рад міст обласного значення над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України в області, зокрема щодо надання допомоги у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв’язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов’язку.