Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Полтавській обласній державній адміністрації

Координаційнау раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Полтавській обласній державній адміністрації утворено розпорядженням голови облдержадміністрації від 03.06.2016 № 241 з метою підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зокрема щодо впровадження реформ, на підтримку ініціативи громадськості, а також з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, передусім з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина.