Версія для друкуВерсія для друку

Координаційна рада з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській обласній державній адміністрації є консультативно-дорадчим органом, що здійснює координацію діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організацій, у тому числі тих, що об’єднують людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією, та людей, яких торкнувся туберкульоз; підприємств, установ, об’єднань профспілок, роботодавців та релігійних організацій (далі — зацікавлені сторони), що діють на території області, з метою формування та ефективної реалізації державної політики, консолідованого використання коштів та удосконалення системи моніторингу та оцінки у сфері протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії.

Основними завданнями Координаційної ради є:

1. Координація діяльності та сприяння співробітництву зацікавлених сторін щодо протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії.
  2. Розроблення та внесення на розгляд Національної ради та голови Полтавської обласної державної адміністрації пропозицій стосовно визначення пріоритетів та забезпечення реалізації державної політики, програм та заходів щодо профілактики туберкульозу ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, лікування, догляду та підтримки хворих на туберкульоз, ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД та наркозалежних на засадах дотримання прав людини та гендерної рівності.
  3. Сприяння раціональному та ефективному використанню коштів бюджетів різних рівнів та зацікавлених сторін, що призначені для фінансування програм з профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, протидії поширенню наркоманії, лікування, догляду та підтримки хворих на туберкульоз, ВІЛ-інфікованих, хворих на СНІД та наркозалежних.
  4. Аналіз даних епідемічного нагляду захворюваності на туберкульоз і ВІЛ-інфекцію/СНІД та інших досліджень з метою оперативного реагування на зміну епідемічної ситуації.
  5. Інформування Національної ради, Полтавської обласної державної адміністрації та громадськості про стан реалізації заходів з протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, боротьби з наркоманією.
  6. Розроблення та внесення на розгляд голови Полтавської обласної державної адміністрації проектів регіональних програм та заходів щодо протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, боротьби з наркоманією, а також проектів нормативно-правових актів з питань забезпечення виконання цих програм.
  7. Забезпечення використання даних моніторингу та оцінки для прийняття рішень та подальшого планування програм та заходів щодо протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією.
  8. Розроблення та внесення в установленому порядку на розгляд сесії обласної ради пропозицій щодо фінансування програм та заходів щодо протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, боротьби з наркоманією.

Директивні документи

План роботи