Кременчугский телеканал и газета заявляют о рейдерских действиях со стороны городских властей ИНТЕРФАКС-УКРАИНА, 17.06.2013, 14:08

Версія для друкуВерсія для друку

Питання конфлікту між громадою м. Кременчук та приватною телекомпанією «Візит» має фінансово-майнові ознаки. Так, на думку депутатів міськради порушено законодавство при передачі в приватну власність майна громади.

Власник телекомпанії «Візит» Мельник О.О., крім телекомпанії володіє також,  павільйонами на комунальному Ново-Іванівському ринку та яхт-клубом «Посейдон». Є ознаки того, що капітальні приміщення цих об’єктів зведені з порушенням нормативних актів. Кременчуцька міська рада прийняла рішення достроково розірвати договори оренди землі під згаданими комерційними об’єктами, через порушення законодавства Мельником О.О.

На сьогодні міський голова міста Кременчук Бабаєв О.М. та депутати Кременчуцької міської ради прагнуть врегулювання ситуації згідно до вимог чинного законодавства.

На фоні фінансово-майнового конфлікту, та використовуючи наявні медіа-ресурси, Мельник О.О. неодноразово підбурював громадськість, прикриваючись формальними заявами щодо порушення свободи слова та тиску на вільні ЗМІ, рейдерське захоплення компанії.

Щодо тиску на засоби масової інформації з боку Кременчуцької міської влади, то відповідні заяви заперечуються представниками Кременчуцької міської ради. Зокрема, секретар міської ради В.М.Івко дану ситуацію коментує так:

«Ніякого відношення до засобів масової інформації, які входять до медіа холдінгу ПТК «Візит», ті рішення, які прийняла міська рада, не мають. Рішення сесії міської ради від 27 листопада «Про розірвання договорів оренди землі» стосуються інших бізнесових проектів підприємців Т.М.Мельника О.О.Мельник. У рішенні зазначено, що у зв'язку з виявленням порушень з боку орендарів земельних ділянок пунктів 26 та 31 укладених договорів оренди землі, що полягає у здійсненні будівництва на земельних ділянках всупереч встановленій забороні будівництва, Кременчуцька міська рада вирішила розірвати в односторонньому порядку договір оренди землі, на підставі якого у користуванні підприємця Т.М.Мельник перебувала в оренді земельна ділянка площею 1027 кв.м. для експлуатації та обслуговування малих архітектурних форм - комплексу торговельних павільйонів для реалізації промислових  товарів та договір оренди землі з ТОВ на підставі якого у користуванні ТОВ «Яхтклуб «Посейдон» перебувала земельна ділянка площею 43000 кв.м.

Обидва рішення ніяк не пов'язані з журналістською дальністю і якоюсь забороною свободи слова тощо. На сьогодні у Кременчуці проводиться велика робота з наведення порядку, в тому числі і у сфері бізнесу.

Усі підприємці, незалежно від їх прізвища, повинні бути рівними перед законом і дотримуватися загальноприйнятих норм і правил. Тож, зрозуміло, що до порушників Закону, міська влада, буде й надалі застосовувати законні методи впливу».