2.1. На виконання Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, розпорядження голови облдержадміністрації від 15.12.2005 № 345 “Про ліцензійну комісію облдержадміністрації з ліцензування провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами” Головне управління забезпечує проведення експертизи поданої документації на отримання ліцензії на проведення господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами.
2.2. Перелік документів необхідних для отримання ліцензії на проведення господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами:
 - заява 1 екз.;
 - опис 2 екз.;
 - копія довідки про внесення до Єдиного Державного Реєстру підприємств та організацій, в якій вказано ліцензійний вид діяльності*;
 - для підприємця копія паспорта;
 - копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності*;
 - копія документа, що засвідчує право власності або оренди складських торгових приміщень або зберігання, засвідчена в установленому порядку**;
 - копії санітарних паспортів на спеціалізовані складські приміщення, магазини, що мають підписи та печатки санітарно-епідеміологічної служби, пожежного нагляду, спеціально уповноважених органів з питань охорони навколишнього природного середовища, станції захисту рослин або позитивні висновки зазначених органів (окремими листами) на інші складські приміщення, магазини, кіоски*;
 - копії допусків (посвідчень) працівників підприємства на право роботи з пестицидами й агрохімікатами, засвідчені в установленому порядку*;
 - регламент здійснення торгових операцій, за підписом суб'єкта господарювання;
 - гарантійний лист щодо утилізації токсичних відходів, що виникають при здійсненні оптової, роздрібної торгівлі;
- підтверджувальний документ (копія контракту) про наявність спеціаліста з агрономічною освітою.
*завірено автором документу або нотаріусом;
 **якщо оренда складських приміщень і вантажно-розвантажувальні роботи здійснює орендодавець, необхідно в договорі оренди це відобразити та записати в регламенті торгових операцій хто здійснює вантажно-розвантажувальні роботи. (додатки 3,4,5,6).
2.5. На виконання Закону України “Про молоко та молочні продукти”, наказу Мінагрополітики, МОЗ, Держспоживстандарту від 21.01.2005 № 24/28/18 “Про затвердження Порядку ведення реєстру атестованих виробників молока, молочної сировини і молочних продуктів” за результатами проведення атестації виробництва молочних продуктів обласної атестаційної комісії, наказу Мінагрополітики від 28.12.2005 № 739 “Про внесення до Реєстру атестованих виробників молока, молочної сировини і молочних продуктів суб’єктів господарювання” внесені до Реєстру атестованих виробників підприємства м. Полтави та Полтавської області (додаток 7).

Перелік суб’єктів аграрного ринку по Полтавській області

Суб’єкти ринку

Кількість

Агроторгові доми, всього