Міжнародна будівельна виставка "Project Qatar-2017”(Держава Катар)

Міжнародна будівельна виставка "Project Qatar-2017”(Держава Катар)

За інформацією Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, у період з 8 до 11 травня 2017 pоку в м. Доха, Держава Катар, заплановано проведення 14-ї міжнародної будівельної виставки “ProjectQatar-2017”.

Згаданий захід вважається найбільшим у Державі Катар у галузі будівництва, в якому беруть участь сотні регіональних і міжнародних будівельних компаній, а також є унікальною платформою для ознайомлення з наявними проектами, реалізація яких потребує залучення іноземного досвіду і технологій у сфері виготовлення та постачань будівельних матеріалів, сантехнічного і промислового обладнання, продукції машинобудівельної індустрії тощо.

В рамках “ProjectQatar” традиційно проводится Міжнародна виставка “QatarStoneTech”, на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування “HeavyМах” за участі провідних світових виробників важкого устаткування, транспортних засобів, машин та кранів для потреб великих будівельних проектів.

У минулорічній виставці “ProjectQatar”, загальна площа якої становила 32 тис. кв. м., взяли участь понад 1 тис. компаній з 38 країн світу. Кількість відвідувачів заходу перевищила 37 тисяч осіб, було організовано 17 національних павільйонів (серед який Бельгія. Румунія, Іспанія - вперше), проведено 2 спеціалізованих конференції.

Контактні дані організатора 14-ї міжнародної будівельної виставки “ProjectQatar-2017- компанії “1FPGroup”: P.O.Box: 55576 Beirut, Lebanon,           Phone: + 961 (5) 959111Ext.114, Fax: +961 (5) 959888;

- e-mail:Vanessa.AbouJaoudeh@ifpexpo.com,

-  website: www.ifpgroup.net

Під час виставки планується створення національної український павільйон за участі зацікавлених вітчизняних будівельних та інших профільних компаній.