Міжнародний економічний форум

Версія для друкуВерсія для друку

Міжнародний економічний форум - головна подія Полтавської області у 2017 році.

2017 рік – час реформації, активної фази Європейської інтеграції та сталого економічного розвитку України. Цей рік стане точкою відліку для гарної традиції – щорічного проведення в обласному центрі місті Полтава Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості».

Актуальність проведення заходу не викликає жодного сумніву, враховуючи пріоритетність розвитку міжнародного економічного співробітництва, залучення інвестицій та необхідність посилення промоції потенціалу Полтавщини на міжнародній та світовій арені.

Захід високого рівня за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана заплановано провести 12 жовтня 2017 року, в якому візьмуть участь представники Уряду України, урядових дорадчих органів з просування експорту та залучення інвестицій, дипломатичних установ, бізнес кіл, фінансових інституцій, проектів та програм міжнародно-технічної допомоги. 

У рамках роботи Форуму буде проведено виставку-експозицію інвестиційного потенціалу регіону, а також презентацію «Інвестиційного порталу Полтавщини», робота над яким велась спільно з експертами українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС.

https://www.facebook.com/events/1498599863494925

угору ↑