Міжнародні заходи економічного спрямування

В Полтавській області щорічно проводяться масштабні міжнародні заходи, спрямовані на розвиток економіки регіону.

2017 рік – Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» (17 жовтня 2017 року);

2018 рік - форум «Діалогова платформа#Полтавщина інвестиційна» (10 жовтня 2018 року);

2019 рік – економічний форум «SME-forum #Полтавщина бізнесова» (12 листопада 2019 року).

Участь у заходах взяли: представники урядових організацій та міністерств, міжнародних структур та організації,  іноземних компаній, великих підприємства Полтавщини, а також малого та середнього бізнесу області.

Такі заходи є поштовхом для встановлення ділових контактів, мають суттєвий вплив з точки зору обговорення ключових питань та проблем бізнесу, які потребують вирішення, спільного визначення напрямків та шляхів подальшого розвитку регіону. Крім того, це платформа для обміну досвідом як між урядовими структурами, так і між громадами та підприємствами.

28.04.2020