Міжрегіональне управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях

адреса

36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 508

тел./факс

(+380532) 56-53-66, 60-60-74

е-пошта

pluds@nads.gov.ua

сайт

заступник начальника

Тімощук Артем Олександрович

Основні завдання Управління:

• участь у забезпеченні реалізації державної політики у сфері державної служби в Полтавській та Кіровоградській областях;
  • забезпечення дотримання державними органами вимог законодавства з питань державної служби та боротьби з корупцією, а також єдиних вимог щодо професійної відповідності кандидатів на зайняття вакантної посади державного службовця;
  • участь у проведенні адміністративної реформи;
  • координація здійснення підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Публічні послуги Управління:

• Надання відповідей на звернення громадян, листи організацій та установ в межах компетенції Нацдержслужби України.
  • Проведення службових розслідувань.
  • Надання допомоги у вирішенні питань щодо поліпшення житлових умов державних службовців.
  • Надання консультацій та довідок щодо локальних версій системи "Картка" органам державної влади.
  • Консультативне та методичне забезпечення проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
  • Організація видання та поширення „Вісника державної служби України".
  • Організація підготовки магістрів за спеціальністю „Державна служба".
  • Створення умов для перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування.
  • Організація проведення семінарів, „круглих столів", конференцій та інших комунікативних заходів з питань державної служби.
  • Проведення перевірок щодо дотримання законодавства про державну службу, про боротьбу з корупцією, а також фактів порушення етики поведінки державних службовців.
  • Формування та ведення переліку державних органів, посади керівників і спеціалістів яких віднесені до категорій посад державних службовців, та інформації про правову основу їх організації і розвитку.
  • Підготовка звітів, аналітичних та інформаційних довідок.
  • Підготовка аналітичних та інформаційних довідок щодо підвищення ефективності державної служби, включаючи підготовку пропозицій для Кабінету Міністрів України щодо підвищення ефективності діяльності органів виконавчої влади за результатами їх функціонального обстеження.
  • Погодження продовження терміну перебування на державній службі.
  • Формування та ведення центральної бази даних державних службовців І - VII категорії і надання інформації з неї.
  • Розробка та участь у розробці нормативно-правових актів з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
  • Внесення пропозицій і розробка проектів нормативних актів з питань державної служби.
  • Надання відповідей на запити та звернення депутатів.