На Лохвиччині шукають кошти для упорядкування стану доріг

Версія для друкуВерсія для друку

У випуску №73 від 30 вересня 2014 року районної газети «Зоря» у рубриці «Точка кипіння» розміщена стаття «Дорожні війни».

У статті йдеться про акції протесту людей, щодо стану вулиць:  Пролетарська, Жовтнева, Перемоги, Рози Люксембург, Бурмистренка, якими кожного дня їздять великовагові машини потужних нафтогазових та сільськогосподарських підприємств району.

Від руху вантажівок почало руйнуватись дорожнє покриття та будинки мешканців вищевказаних вулиць (близько чотирьох сотень хат).

Щоб перешкодити щоденному руху великовагового транспорту мешканці вулиці Бурмистренка своїми тілами перегороджують дорогу.

На думку виконуючого обов’язки голови Лохвицької районної державної адміністрації  М.О. Шияна, єдиний реальний вихід із ситуації – будівництво об’їзної дороги.

«Районній владі Лохвиця вдалося зібрати необхідні дозволи, виготовити технічну документацію, визначити дольову участь кожного інвестора, підписати відповідні угоди і провести тендер на виконання робіт з покращення існуючої ґрунтової дороги, якою поки що користується великоваговий транспорт за сухої погоди», - повідомив О.М.Шиян на звернення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Однак, попри все це, райдержадміністрації ще не вдалося заручитися фінансовою підтримкою інвесторів для подальшого виконання робіт з будівництва дороги.